Floorsept

Popis produktu

Univerzální účinný přípravek na velké plochy (podlahy, obklady, kuchyňské zařízení) a sanitární keramiku s dezinfekční přísadou a bělícími účinky. Spolehlivě likviduje viry (včetně HIV a HBV), bakterie, řasy, mikroskopické kvasnicové houby a plísně. Současně odstraňuje pachy a bělí textilie a dřevo.

Aplikace

Přípravek je nutno ředit vodou na koncentraci 10% a nechte působit po dobu 30 minut. Přípravek lze aplikovat libovolným dostupným způsobem (např. pomocí houby, čistící textilie, postřikovače, ruční a mechanické pumpičky). Zajistíme tak absolutní dezinfekční a čistící účinek včetně odstranění zápachu. Předměty a plochy, které se dostávají do styku s potravinami a hračkami po expozici opláchnout vodou.

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
1000 ml 8 306 -1000
5000 ml 1 306 - 5000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright