Rychlá dezinfekce


Ventisept Liquid AF

Ventisept Liquid AF je vysoce účinný alkoholový dezinfekční prostředek s rychlým účinkem. Je určený na dezinfekci malých ploch a povrchů postřikem. Ventisept Liquid AF je příjemně parfémovaný roztok bez obsahu aldehydů. Je vhodný pro dezinfekci povrchů odolných proti alkoholu a těžko dostupných míst. Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek.

Ventisept Liquid AF Wipes

Ventisept AF Liquid wipes jsou vysoce účinné alkoholové, dezinfekční ubrousky napuštěné roztokem Ventisept Liquid AF s rychlým účinkem na dezinfekci malých ploch a povrchů. Ubrousky Ventisept Liquid Af wipes jsou příjemně parfémované a mají výbornou materiálovou snášenlivost u povrchů odolných vůči alkoholu. Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek.

Ventides GF

Ventides GF je vysoce účinný dezinfekční prostředek s rychlým účinkem bez obsahu alkoholu, aldehydů a fenolů. Je určený na dezinfekci malých ploch a povrchů postřikem. Je vhodný na dezinfekci lékařských přístrojů a povrchů citlivých na alkohol (např. hlava ultrazvuku). Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek.


Hlavní menu


Patička a copyright