Ventides GF

Popis produktu

Ventides GF je vysoce účinný dezinfekční prostředek s rychlým účinkem bez obsahu alkoholu, aldehydů a fenolů. Je určený na dezinfekci malých ploch a povrchů postřikem. Je vhodný na dezinfekci lékařských přístrojů a povrchů citlivých na alkohol (např. hlava ultrazvuku). Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek.

Aplikace

Používejte nezředěný. Aplikujte přípravek postřikem na dezinfikovaný povrch tak, aby byl dobře smočen. Nechte přípravek účinkovat po dobu dle požadovaného spektra účinnosti a poté otřete jednorázovým ubrouskem.

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
1000 ml 10 406 - 1000

 

Aplikační pomůcky 

položka obj. číslo
Rozprašovač 804 - 1000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright