Hygiena rukou


Hospital Soap

Hospital Soap je univerzální čistící emulze s vysokým mycím účinkem k mytí rukou a celého těla. Dokonale odstraňuje veškeré nečistoty a zároveň je šetrné k pokožce a chrání její integritu (PH neutrální). Má svěží citronovou vůni a přidané přírodní extrakty předcházejí dehydrataci pokožky. Díky jemné krémové konzistenci se snadno používá.

Fragrance

Fragrance je univerzální sprchový gel s dermo ochranou pro všechny oblasti, kde je nezbytné šetrné mytí jak rukou, tak celého těla. Má vyváženou PH hodnotu, která v kombinaci s obsahem hydratačních složek umožňuje velice šetrné a jemné mytí pokožky, která po mytí zůstane svěží a příjemně hebká. Fragrance lze též možno používat jako sprchový gel a šampon ke každodenní hygieně, včetně intimní péče i k péči o dětskou pokožku.

Germocid Soap

Germocid Soap je antiseptické mýdlo určené k dezinfekci rukou a pokožky celého těla. Snižuje výskyt patogenních mikroorganizmů na pokožce a tím zabraňuje vzniku a šíření infekcí. Díky obsahu glycerinu zanechává po použití pokožku příjemně jemnou a vláčnou a je vhodné pro časté denní používání.


Hlavní menu


Patička a copyright