Dezinfekce rukou, ran a pokožky


MultiUsi Gel

MultiUsi Gel je gelový dezinfekční přípravek s obsahem ethyl alkoholu k rychlému a přímému použití na dezinfekci rukou. MultiUsi gel je vysoce účinný na bakterie, kvasinky, houby. Je citlivý k pokožce a má zvlhčující účinky.

Manocid

Manocid se vyznačuje výbornou snášenlivostí s pokožkou, svým rychlým účinkem a díky obsahu zvláčňujících látek zajišťuje vynikající ochranu pokožky při každodenním používání. Obsahuje alkohol a je vhodný i pro chirurgickou dezinfekci rukou. Dermatologicky testováno.

Sanocid

Sanocid je alkoholový neparfémovaný dezinfekční přípravek určený na dezinfekci kůže před injekčními vpichy, odběry krve, punkcemi a na přípravu před operačními zákroky včetně drobných poranění. Sanocid lze využít v lékařských ordinacích, ambulancích a dalších zdravotnických zařízení.

Sanocid Gel

Sanocid Gel je alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu k přímému použití na hygienickou i chirurgickou dezinfekci rukou. Sanocid Gel je neparfémovaný a obsahuje zvláčňující látky pečující o pokožku. Přípravek lze využít v ambulancích, zdravotnických zařízení či lékařských ordinací.

Sanocid Plus

Sanocid Plus je alkoholový dezinfekční přípravek bez nutnosti ředění a je určený k dezinfekci a hygieně rukou. Je neparfémovaný a dermatologicky testovaný.


Hlavní menu


Patička a copyright