Sanocid

Popis produktu

Sanocid je alkoholový neparfémovaný dezinfekční přípravek určený na dezinfekci kůže před injekčními vpichy, odběry krve, punkcemi a na přípravu před operačními zákroky včetně drobných poranění. Sanocid lze využít v lékařských ordinacích, ambulancích a dalších zdravotnických zařízení.

Aplikace

Dezinfikovanou oblast potřete nebo postříkejte dostatečným množstvím přípravku a nechte působit do zaschnutí. Při dezinfekci pokožky před injekcemi, perferními cévními vpichy nechte působit minimálně 15 sekund. Při vysokém obsahu mazových žláz nechte působit minimálně 10 minut.

 

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
250 ml spray 12 202 - 0250
1000 ml 8 202 - 1000
3000 ml 1 202 - 3000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

M    mykobaktericidní účinnost

usmrcení potenciáně patogenních mykobakterií, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright