O nás

Evropská společnost Hospital-IN byla založena v Praze říjnu 2011. Poskytuje veškeré služby spojené s dezinfekcí a hygienou nejen ve zdravotnictví, ale i v ústavech sociální péče, v domovech pro seniory, farmaceutických a potravinářských provozech a všude tam, kde je kladen důraz na čistotu a hygienu prostředí. Společnost poskytuje široké spektrum služeb od dodávek čistících a dezinfekčních přípravků všeho druhu až po tvorbu kompletních dezinfekčních plánů, tak aby co nejlépe vyhovovaly našim klientům a splňovaly veškeré legislativní normy. Náš komplexní dezinfekční program zahrnuje velké množství kvalitních a cenově dostupných produktů od dezinfekčních prostředků určených pro dezinfekci celého těla pacienta i zdravotnického personálu přes produkty pro čištění a dezinfekci předmětů a povrchů každodenního používání až po prostředky pro dezinfekci instrumentária a diagnostických přístrojů. Společnost Hospital-IN si uvědomuje svoji zodpovědnost vůči lékařům, zdravotnímu personálu a pacientům a proto je naší prioritou nejen prodej kvalitních a cenově dostupných produktů, ale i nabídka komplexního servisu všech našich produktů prostřednictvím profesionálně vyškoleného personálu a důkladně nastavené logistiky. Naším cílem je i nadále budovat silný a stabilní tým odborníků, který Vám poskytováním komplexních služeb usnadní péči o hygienu a čistotu.

Patička a copyright