Manocid

Popis produktu

Manocid se vyznačuje výbornou snášenlivostí s pokožkou, svým rychlým účinkem a díky obsahu zvláčňujících látek zajišťuje vynikající ochranu pokožky při každodenním používání. Obsahuje alkohol a je vhodný i pro chirurgickou dezinfekci rukou. Dermatologicky testováno.

Aplikace

Pro hygienickou dezinfekci rukou použijte 3 ml přípravku, který se vtírá do suchých rukou po dobu 30 sekund do úplného zaschnutí. Ruce musí zůstat vlhké po celou dobu dezinfekce. Pro chirurgickou dezinfekci rukou použijte 2x5 ml přípravku a vtírejte do suchých rukou po dobu 90 sekund do úplného zaschnutí. Ruce musí zůstat vlhké po celou dobu dezinfekce. 

 

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
500 ml 20 204 - 0500
1000 ml 8 204 - 1000
3000 ml 1 204 - 3000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

M    mykobaktericidní účinnost

usmrcení potenciáně patogenních mykobakterií, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright