Ventisept Liquid AF

Popis produktu

Ventisept Liquid AF je vysoce účinný alkoholový dezinfekční prostředek s rychlým účinkem. Je určený na dezinfekci malých ploch a povrchů postřikem. Ventisept Liquid AF je příjemně parfémovaný roztok bez obsahu aldehydů. Je vhodný pro dezinfekci povrchů odolných proti alkoholu a těžko dostupných míst. Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek. 

Aplikace

Používejte nezředěný. Aplikujte přípravek postřikem na dezinfikovaný povrch tak, aby byl dobře smočen. Nechte přípravek účinkovat po dobu dle požadovaného spektra účinnosti do zaschnutí. Upozorňujeme, že prostředek je hořlavá kapalina. Před dezinfekcí tímto prostředkem musí být všechny elektrické přístroje vypnuty a neaplikujte na horké povrchy. 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
1000 ml 8 403 - 1000
3000 ml 1 403 - 3000

 

Aplikační pomůcky

položka obj. číslo
Rozprašovač 802 - 1000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright