Ventisept Liquid AF Wipes

Popis produktu

Venitept AF Liquid wipes jsou vysoce účinné alkoholové, dezinfekční ubrousky napuštěné roztokem Ventisept Liquid AQ s rychlým účinkem na dezinfekci malých ploch a povrchů. Ubrousky Ventisept Liquid AF wipes jsou příjemně parfémované a mají výbornou materiálovou snášenlivosst u povrchů odolných vůči alkoholu. Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek.

Aplikace

Řádně otřete dezinfikovaný povrch ubrouskem a nechte působit dle požadovaného spektra účinnosti. Po použití útěrku vyhoďtě. Pokud se přípravek nepoužívá, dózu pečlivě uzavřete, aby se předešlo vysychání ubrousků. Nepoužívat na dezinfekci povrchů citlivých na alkohol (plexisklo a akrylátové sklo). Ubrousky Venisept Liquid AF wipes nenahrazují hygienickou dezinfekci rukou.

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
120 ks  dóza 1 404 - 0120
120 ks  náhradní náplň 12 404 - 1120

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright