Germo Inodore

Popis produktu

Germo Inodore je dezinfekční, čistící kombinovaný přípravek určený pro všechny omyvatelné plochy a povrchy ve zdravotnických zařízeních, jídelnách a farmaceutických provozoven. Působí proti bakteriím, houbám, listerii a virům. Směs je určena pro profesionální použití.

Aplikace

Nařeďte přípravek studenou vodou na koncentraci 0,5-5% podle požadovaného spektra účinnosti. Aplikujte pracovní roztok na plochy a povrchy a nechte působit dle doby expozice. Předměty a plochy, které přicházejí do styku s potravinami po expozici opláchněte vodou.

 

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
1000 ml 12 302 - 1000
3000 ml 6 302 - 3000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

M    mykobaktericidní účinnost

usmrcení potenciáně patogenních mykobakterií, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright