Ventisept Forte NF

Popis produktu

Ventisept Forte NF je koncentrovaný dezinfekční přípravek bez aldehydů a fenolů. Je určený na čištění a dezinfekci povrchu. Produkt Ventisept Forte NF je doporučován zejména pro použití v oblastech, kde je vyžadováno dodržování přísných hygienických norem.

Aplikace

Přípravek je nutno ředit vodou na koncentraci dle požadovaného spektra účinnosti. Aplikujte na dezinfikované plochy pomocí čistících strojů, postřikem ze stacionárních nebo mobilních dezinfekčních jednotek, kartáček, vytřením mopem a nechte působit dle předepsané doby expozice.

 

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
1000 ml 10 307 - 1000
5000 ml 1 307 - 5000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

M    mykobaktericidní účinnost

usmrcení potenciáně patogenních mykobakterií, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright