Ventisept M plus

Popis produktu

Ventisept M plus  je dezinfekční prostředek bez obsahu aldehydu a fenolu. Má výbornou čistící schopnost a je určený pro dezinfekci a čištění lékařských nástrojů. Obsahuje inhibitor koroze a má vysokou materiálovou snášenlivost. Výrobek je deklarován jako zdravotnický prostředek.

Aplikace

Přípravek je nutno ředit pitnou vodou na koncentraci dle požadovaného spektra účinnosti. Použité nástroje vkládejte do připraveného pracovního roztoku tak, aby celý nástroj včetně všech jeho dutin byl ponořen pod hladinu roztoku. Po  příslušné době expozice nástroje vyjměte, opláchněte vodou a následně osušte. Pracovní roztok jr možné uchovat v uzavřených nádobách po dobu 14 dnů.

 

 

Balení

objem ks/balení obj. číslo
1000 ml 10 605 - 1000
5000 ml 1 605 - 5000

 

Spektrum účinnosti


A    baktericidní účinnost

usmrcení vegetativních forem bakterií a mikroskopických kvasinkových hub, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: St. aureus, Ps. aeruginosa, E. coli, E. hirae, redukční faktor 5 log (u mytí rukou 3 log)

B    virucidní účinnost

účinný na široké spektrum virů, testuje se na poliovirus typ 1 LSc-2ab, adenovirus typ 5, kmen Sfenoid 75 s redukčním faktorem 4 log

V    fungicidní účinnost

účinně působí na mikroskopické vláknité houby, testuje se na sbírkových kmenech mikroorganismů: C. albicans, A. niger, redukční faktor 4 log

M    mykobaktericidní účinnost

usmrcení potenciáně patogenních mykobakterií, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log

T    tuberkulocidní účinnost

usmrcení mykobakterií komplexu M. tuberkulosis, testuje se na M. avium, M. terae, redukční faktor 4 log


Hlavní menu


Patička a copyright